Biz kimiz?

Web sitemizin adresi: https://www.azrayapicambalkon.com (AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri)

AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor, ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Hangi kişisel bilgilerinizi ne amaçla topluyoruz?

İLETİŞİM FORMLARI:

Bu sitedeki iletişim formları sizinle iletişime geçebilmemiz için göndermiş olduğunuz bilgileri (isim soyisim, telefon numarası) tarafımıza iletmekle yükümlüdür. Göndermiş olduğunuz bilgileri hiçbir şekilde bir başka taraflarla paylaşmıyor ve pazarlama için kullanmıyoruz. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

DİĞER SİTELERDEN GÖMÜLEN İÇERİKLER:

Bu sitedeki makaleler gömülü içerik (ör. videolar, resimler, makaleler, vb.) Içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Bu web siteleri sizin hakkınızda veri toplayabilir, çerez kullanabilir, üçüncü taraf tarafından gömülmüş şeklide takip yapabilir ve bir hesabınız varsa ve bu web sitesinde oturum açtıysanız, gömülen içerikle etkleşiminizi takip etme dahil olmak üzere, bu gömülen içerikle etkileşiminizi izleyebilir.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız?

İLETİŞİM FORMLARI:

Göndermiş olduğunuz bilgileri (isim soyisim, telefon numarası) kaydeder ve sizinle tekrar iletişim kurmak için kullanırız. AZRA Yapı Cam & Balkon Korkuluk Sistemleri bu bilgileri gönderen taraf ile iletişime geçildikten sonra bir sonuca varılması durumunda siler.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler?

İLETİŞİM FORMLARI:

Göndermiş olduğunuz bilgilerin (isim soyisim, telefon numarası) yanlışlıkla veya bir suistimal sonrası tarafımıza gönderildiğini düşündüğünüz taktirde bunların silinmesini isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verilerinizi nasıl koruyoruz?

İLETİŞİM FORMLARI:

Göndermiş olduğunuz bilgilerin (isim soyisim, telefon numarası) site içerisinde herhangi bir casus yazılım aracılığıyla ele geçirilmemesi için sitemiz, tarayıcınız ve sunucu arasında uçtan-uca şifreleme kullanır.

GİZLİLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ:

Sitemiz üzerinde yapacağınız gezinti esnasında güvenliğiniz Cloudflare’in Origin CA SSL sertifikası ile korunmaktadır. Sertifika ile ilgili detaylı bilgi için adres çubuğundaki site bilgisi kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dış bağlantılar.

YÖNLENDİRMELER:

azrayapicambalkon.com sitesi, kendi içerisindeki sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. azrayapicambalkon.com adres verdiği sitelerin içeriklerinden veya gizlilik politikalarından sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Sosyal ağlar ve paylaşım.

SOSYAL AĞLAR ÜZERİNDE PAYLAŞIM VE GİZLİLİK POLİTİKALARI:

azrayapicambalkon.com’da kullandığımız Google, LinkedIn, Facebook ve Instagram sosyal ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada azrayapicambalkon.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret ederek ilgili gizlilik politikalarına ulaşabilirsiniz.

Google Gizlilik Politikası: https://policies.google.com/privacy

LinkedIn Gizlilik Politikası: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

Facebook Gizlilik Politikası: https://www.facebook.com/privacy/explanation

Instagram Gizlilik Politikası: https://help.instagram.com/519522125107875

İletişim.

BİLGİ ALMA VE TALEPLER:

azrayapicambalkon.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi [email protected] adresinden iletebilirsiniz.