ISI CAMLI KATLANIR CAM BALKON

Isı camlı cam balkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cam balkonlardan ayrılarak, balkonu evin kullanışlı bir odası haline getiriyor. AZRA Yapı, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Cam balkonda yalıtımının artırılması için sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cam balkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılan mekanik sorunlara çözüm olarak üretilen sistem, çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

AVANTAJLARI:

DÖRT MEVSİM BALKON KEYFİ!

Tek camlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden AZRA Yapı ısı camlı cam balkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. Isı camlı cam balkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

YAY BALKONLARA TAM UYUM!

Isı camlı katlanır cam balkon, bulunduğu balkonun şeklini alır. Açılı balkonlar için özel tasarlanmış dikey profilleriyle, farklı şekildeki balkonlarınıza gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Isı camlı kanatlar kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale getirilebilir.

Aklınızda soru işareti kalmasın diye sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
EVET, GÜVENLİ!

Sistemin menteşeli panelleri emniyet kilidi bulunmaktadır. Dolayısıyla, kilit kapalı olduğu sürece sistem, çocuğunuz için emniyetlidir.

SİZLERİ DÜŞÜNDÜK!

Sistemin tüm camları, tek tek içeri açılabildiği için hem dıştan hem içten çok rahatlıkla silinebilir. Dikey profiller alüminyum olduğu için zaman içinde sararma, dökülme yapmaz. Sistem temizlik detayı dikkate alınarak, pürüzsüz olarak tasarlanmış olup, girintili çıkıntılı (ondüla) yapıdaki profillerden kaçınılmıştır.

EVET, KESİNLİKLE UYGUN!

Apartman, villa, cafe, restaurant, otel vb. her türlü mekanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca kış bahçesi için otomatik tente sistemleri tam uyumludur.

HEMEN AÇIKLAYALIM.

Isıcam konfor serisi kullanılan cam balkonlarda, evinizin ısısını korumanın yanı sıra güneş ışınlarını da dilediğiniz ölçüde kontrol edebilirsiniz. Yazları serin, kışları sıcak bir balkona sahip olursunuz.

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ