ISI CAMLI SÜRME CAM BALKON

Isı camlı sürme cam balkon, cam balkon sistemlerinin standartlarını yukarı taşıyor. Sürme cam balkon sistemleri yalıtım, konfor ve estetik açıdan incelenerek yenilendi. Balkonlarınızı, kış bahçelerinizi ve restoranları eşsiz yaşam alanlarına dönüştürüyor. Ayrıca hem ısıcamlı hem tek camlı olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir.

AVANTAJLARI:

4 KAT YALITIM!

Sürme cam balkon versiyonunda kullanılan ısı camların özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 4,3 kata varan daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Yani buna göre yazlar daha serin, kışlar daha sıcak geçer.

HER TÜRLÜ KÖŞE TAMAMEN AÇIK!

L ve U şeklindeki mekanlar için tasarlanan kanat dikme profilleri sayesinde, sistem sorunsuz kullanılabilmekte ve hiçbir sabit köşe birleşim profili kullanılmadan, balkonlar açık hale getirilebilmektedir.

NASIL ÇALIŞIR?

Sürme cam balkon, standart olarak 4 raylı olup, her bir panel bir rayda hareket eder. En içteki paneli kapanma yönüne göre hareket ettirdiğinizde, her panel birbirine kenetlenip, birbirini çekerek hareket eder. Çektiğiniz paneli, son noktaya getirdiğinizde, kendiliğinden kilitlenerek kapalı hale gelir. Yukarıdaki hareketleri diğer yönde yaparak sistem kısmen veya tamamen, kolayca açılabilir.

Sürme Cam Balkon Nasıl Açılır?
Sürme Cam Balkon Nasıl Açılır?

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

İLGİLİ PROJELERİMİZİ İNCELEYİN.